BİZ KİMİZ

SOMELPA Elektrik, sektördeki 27 yıllık bilgi birikimimizin ve tecrübemizin ürünüdür. Biz çözüm ortaklarımızla sektörel bütün ihtiyaçların en hızlı, en ekonomik ve en kaliteli şekilde tek elden tedarik edilebildiği bir donanıma sahibiz. Çünkü işimiz dünyanın neresinde olursa olsun kaliteli, estetik ve yenilikçi geleceğin elektrik teknolojilerini keşfedip müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak ve güzelleştirecek ürünler ve hizmetler sunmaktır.

Elektrik/Elektronik sektörü günümüzde yoğun AR-GE çalışmalarının yapıldığı, bu nedenle neredeyse her gün hayatımızı daha da kolaylaştıran, farklılaştıran yeniliklerin üretildiği çok dinamik bir sektördür. Biz de firma olarak sektörümüzdeki bütün AR-GE çalışmalarını yakından takip ediyor, uluslararası fuarlara katılıyor, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini analiz edip, kendi tecrübelerimizi ve yaratıcı fikirlerimizi üzerine ekleyerek çözüm ortaklarımıza geri dönüş sağlıyoruz.

Amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarını beklentilerinin çok ötesinde karşılayıp, hayatlarına artı değer katmaktır. İşte bu nedenle satış sonrası ürün ve hizmetlerimize de sahip çıkıyor ve müşterilerimizin beklentilerine istikrarla karşılık vermeye çalışıyoruz.

Somelpa “Elektriğe dair ne varsa…” tedarik edebileceğiniz ve sizi asla yarı yolda bırakmayacak kurumsal bir şirkettir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (16 oy, ortalama: 4,50 ile 5)
Loading...