EAE SOMELPA

Firmamız, Eae elektrik ve Eae aydınlatma ‘nın bayisidir. Eae elektrik ürünleri, kablo kanalları, uks kanallar, ukf kanallar, umk kanallar, cthf kanallar, cth kanallar, ctn kanallar, sıcak daldırma kanallar, pregalveniz kanallar, merdiven kanallar, binrak kanallar, tel kanallar, deliksiz kanallar, formlu kanallar, elektrostatik toz boyalı kanallar, ağır hizmet tipi kanal ve taşıyıcılar, hafif hizmet tipi kanal ve taşıyıcılar, asu2a-5 profiller, askı uzatma profilleri, duvar tipi taşıyıcılar, tavan tipi taşıyıcılar, busbar enerji dağıtım bara sistemleri, kam busbar, kap busbar, mk busbar, ko busbar, cr busbar, kx busbar, kb busbar, trolley busbar, kt busbar, tekstil busbarı, vinç barası, güç busbarı, enerji busbarı, aydınlatma busbarı, hareketli busbar, akım alma arabaları, akım alma kömürleri, akım alma fırçası, akım alma kutusu, eae çıkış kutuları, döşeme altı kanallar, döşeme altı priz kutuları, döşeme altı buatlar, dk kutular, dkm buat, dkn buat, dkc buat, halk buat, ziraat buat, yükseltilmiş döşeme buatı, grommet kutular, fl busbar, dl busbar, dali busbar sistemleri, eae topraklama şerit, eae galvaniz şerit, eae topraklama çubuğu, kablo kanal sistemleri konusunda ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek stoklara sahibiz.

Ülkemizde ki yerli kablo kanal ve busbar üreticisi EAE ürünlerini, ikitelli / başakşehir /İstanbul depomuzdan teslim alabilirsiniz. İstanbul’daki en büyük EAE ürünleri stok depolama alanına sahip firmamız ile iletişim kurarak aynı gün içerisinde sipariş verebilir stoktan teslim ürünleri satın alabilirsiniz.

Eae aydınlatma ürünleri, led panel, 60×60 eae led panel, projektör, downlight, downled, flexbar,  revo yüksek tavan armatürü, prolit projektörler, bloom led paneller, linea armatürler, garled armatürler, megalit led projektörler, eae otomasyon sistemleri, simplex otomasyon sistemleri, gibi ürünlerini satan firmamız Somelpa elektrik, en uygun fiyatlarla kaliteye sahip olmanızı sağlamaktadır.

Eae elektrik ve aydınlatma ürünlerini tartışılmaz kalitesi ile 100 % yerli sermaye ile üretilmekte ve 2 yıl değişim garantisi ile satılmaktadır. Somelpa elektrik olarak her türlü Eae kanal, busbar ve led aydınlatma ürünleri için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım !

bizsiziarayalim
Sending
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (25 oy, ortalama: 5,00 ile 5)
Loading...