MUTLUSAN ELEKTRİK

Mutlusan elektrik malzemeleri, elektrik sektöründe endüstriyel çözümler sunan ve bir çok ürün grubunun üretimini yapan ve bu ürünlerin satışlarını bayilik kanalıyla gerçekleştirmektedir. Somelpa elektrik, Mutlusan ürünlerinin bayiliğini yapmaktadır.

Ürün çeşitleri arasında, Canalex kablo kanalları, eko serisi kablo kanalları, mex serisi kablo kanalları, yapışkanlı kablo kanalları, kanal içi topraklı prizler, mex plus kablo kanalları, mex klima kanalları, süpürgelik kablo kanalları, balık sırtı kanalları, renkli kablo kanalları, spiral borular, halojen free spiraller, kablo toplama spiraller, çelik izoleli spiraller, rakorlar, hdpe koruge borular, plastik dirsekler, plastik muflar, pvc boy borular, plastik buatlar, sustalar, w otomat kutuları, duylar, telefon kutuları, wago kelemensler, flaşör lambalar, motorlu sirenler, yangın ihbar sistemleri, aspiratörler, sanayi tip vantilatörler, delikli kablo kanalları, ray klemensler, izalatörler, galvaniz şeritler, topraklama kazıkları, kablo bağları, kablo etiketleri, kablo pabuçları, izaleli yüksükler, sinyal butonları, kumanda butonları, vinç kutuları, ikaz lambaları, termoplastik buatlar, kombinasyon kutuları, kofralar, sanayi tip kauçuk fiş ve prizler yer almaktadır.

Tüm bu ürün gruplarına firmamızdan tedarik edebilirsiniz. Somelpa elektrik bir kalite politikası olarak Çevre Yönetim Programına sahip çözüm ortaklarıyla çalışmaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (18 oy, ortalama: 4,78 ile 5)
Loading...