SİMON ANAHTAR PRİZ

Simon merkezi İspanya’da bulunan, dünya çapında 25 şirketi olan sektörde dev bir endüstriyel gruptur.  Simon düşük voltajlı elektrik ürünleri, iç aydınlatma sistemleri, Led teknolojisi, sokak ve endüstriyel aydınlatma, ses ve data aktarım sistemleri, giriş ve güvenlik yönetim sistemleri alanında faaliyet göstermektedir.

Ülkemizde, anahtar priz, topraklı priz, ups priz , kapaklı priz, dimmer, tv, radyo, telefon ve data prizi, buat, elektrik anahtarları üreticisi olarak Simon, marka bilinirliği ve güvenilirliği yüksek bir marka haline gelmiştir. Simon ürünleri teknik olarak uygulamada vidasız kolay ve hızlı montaj edilebilen, yatay ve dikey montaja uygun dizayn edilmiş ürünlerden oluşması ve ayrıca demontaj edilebilmesi basit, parça kalitesi ile kusursuz yapıda ürünleri ile alıcısına büyük kolaylık sağlamaktadır.

Somelpa elektrik bir simon bayisi olup, tüm simon ürünlerinin stokunu bulundurmaktadır. Yukarıda sayılan ürünler haricinde simon+ teleblock ve simon ofiblock ile simon iletişim ürünleri; simon nea, simon connect ürünlerini ve kolay ulaşılamayan simon 15, simon 34, simon 54, simon 27, simon 82, simon 88 ve simon cıma 500 ürünlerini SOMELPA ELEKTRİK A.Ş.’den kolaylıkla tedarik edebilirsiniz.

Simon “Simon mavi gezegen” projesi ile bütün ürünlerini %100 geri dönüştürülebilir malzemelerden üretmektedir ve karbon ayak izlerini azaltacak kontrol ve güvenlik önlemleri alarak sürdürülebilir bir gelecek için sorumluluk üstlenmektedir.

SOMELPA Elektrik A.Ş. bir kalite politikası olarak Çevre Yönetim Programına sahip çözüm ortaklarıyla çalışmaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 4,00 ile 5)
Loading...